Смертні машини

Фільм Смертні машини (2018) онлайн дивитися українською

Смертні машини

Назва: Смертні машини / Mortal Engines
Рік: 2018
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Крістіан Ріверс
Актори: Гера Хілмарсдоттір, Роберт Шиен
Дата виходу (в Україні): 13.12.2018
Тривалість: 00:02:00

Опис: Постапокаліптичний фантастичний фільм «Смертні машини» зняв новозеландський режисер Крістіан Ріверс. Раніше він працював фахівцем зі спецефектів у відомих картинах режисера Пітера Джексона. Стрічка знята за однойменним твором Філіпа Ріва. Знімальна група з фахівців, які брали участь у зйомках найвдаліших і найбільш знаменитих фантастичних стрічок, гарантує видовищність і професіоналізм картини. Вона, без сумніву, сподобається любителям екшну та фантастики на тлі постапокаліпсису.

Після «шістдесятихвилинної війни» світ практично зруйнований. Міста перетворилися на величезні машини на колесах, які рухаються в різних напрямках і пожирають більш дрібні поселення. Найбільшою проблемою стали енергія і ресурси, їх не вистачає, і за них ведеться найзапекліша боротьба.

Люди, які вижили, також найбільше турбуються про свої вічні цінності в таких умовах – влада, нажива, багатства. Том Нетсворті з наймогутнішого з міста на Землі – Лондона – випадково зустрічає дівчину на ім’я Естер Шоу. Вона розповідає Тому жахливу правду про те, що насправді відбувається у світі. Ця парочка повстане проти усталеної системи і змінить хід історії. Фільм Смертні машини онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Смертні машини (2018) онлайн українською


загрузка...