Скайлайн

Фільм Скайлайн (2010) онлайн українською дивитися

Скайлайн

Назва: Скайлайн / Skyline
Рік: 2010
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Колін Штраус, Грег Штраус
Актори: Ерік Бальфур, Скоті Томпсон, Брітані Деніел
Тривалість: 01:33:00

Опис: Фільм «Скайлайн» – фантастичний бойовик про напад прибульців. Компанія молоді приходить до тями після гучної вечірки. Їх будить яскраве світло, що пробивається в кімнату. Один із хлопців вирішує подивитися, у чому власне справа, але тут же виявляється витягнутий назовні невідомої силою.

Події приймають все більш страхітливий поворот з кожною хвилиною. Озирнувшись і включивши телевізор, друзі розуміють, що відбувається повномасштабне вторгнення інопланетян по всьому світу. Вони намагаються знайти укриття, об’єднуються з незнайомцями, а після провалу кількох спроб втечі починають сподіватися на допомогу військових. Однак сили не рівні, і регулярна армія несе втрати, не доставляючи загарбникам серйозних проблем. Герої намагаються знайти вихід із ситуації, що склалася, але, тим не менш, потрапляють в один зі стовпів світла і разом з сотнями інших людей опиняються на борту корабля прибульців.

Їм належить побачити страшні речі, що відбуваються тут, зіткнутися з ворогом віч-на-віч і спробувати зберегти свої життя в практично безвихідній ситуації. Фільм Скайлайн онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Скайлайн (2010) онлайн українською


загрузка...