Привид у броні

Привид у броні онлайн дивитися

Привид у броні

Назва: Привид у броні / Ghost in the Shell
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Руперт Сандерс
Актори: Скарлетт Йоханссон, Майкл Вінкотт
Тривалість: 01:47:00

Короткий опис: Фантастичний бойовик, екранна версія однойменної манги. Розповідь про подвиги жінки-кіборга Мотоко Кусанаги і очолюваної нею елітної групи, які зайняті тим, що підтримують правопорядок у сфері високих технологій за завданням компанії Hanka Robotics. Підрозділом цієї організації є їхній відділ.

Мотоко комфортно в світі майбутнього, до якого вона належить – технологічні та комп’ютерні досягнення знаходяться на немислимих висотах. Разом з тим кібер-злочинність не стоїть на місці, удосконалюючи свої методи. І ось одного разу «9-й Відділ» Кусанаги стикається з небезпечним хакером, дії якого можуть знищити все, чого домоглася Hanka Robotics. Запрошуємо дивитися Привид у броні онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Недалеке майбутнє. Майор Мотоко Кусанага (Скарлетт Йоганссон) – кіборг, який очолює елітну оперативну групу під назвою «Дев’ятий відділ». Ця організація була створена для тактичної розвідки, усунення небажаних осіб, а також розслідувань, які не під силу поліції. Мотоко отримує завдання знайти і знешкодити кібер-злочинця на прізвисько Ляльковод, який активно почав втручатися у справи чиновників на вищому рівні. Виконуючи свою роботу, Мотоко починає замислюватися, ким вона була в минулому житті до того, як з неї зробили кіборга.

Боротьба зі злом виходить на новий, нейтронний рівень і вимагає нелюдських зусиль у прямому сенсі цього слова. Скарлетт Йоханссон відмінно вписалася у фантастичну кримінальну кібер-панк драму Руперта Сандерса, для якого ця стрічка стала другою в скарбничці режисера. Фільм Привид у броні онлайн смотреть (дивитися) на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Привид у броні (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...