Прибуття

Фільм Прибуття онлайн українською

Прибуття

Назва: Прибуття / Arrival
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Трилер
Режисер: Дені Вільньов
Актори: Емі Адамс, Джеремі Реннер, Форест Вітакер
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Коли по всьому світу починають приземлятися космічні кораблі прибульців, у людей виникає природне запитання, що несе з собою це прибуття – війну чи мир? Відповідь на нього шукає фантастичний фільм, поставлений за мотивами оповідання «Історія твого життя» Теда Чанґа.

Щоб зрозуміти задуми прибульців, військове керівництво створює елітну команду на чолі з Луїзою Бенкс, фахівцем з лінгвістики. Коли від глобальної війни людей відокремлює один хибний крок, Бенкс і її підлеглі поспішають отримати відповіді на тривожні питання. Для цього вчена вирішує використати шанс, який може обернутися небезпекою як для неї, так і для всього людства. Запрошуємо дивитися Прибуття онлайн 2016 на КіноНаХаті.

Повний опис
На Землі все частіше фіксуються приземлення кораблів прибульців. Важливо знати, до чого готуватися людям – до миру чи до війни. Натомість поки що не є можливим дізнатися це справжні наміри прибульців.Команда перевірених фахівців повинна вирушити в гори, щоб вивчити цікавий об’єкт. Люди сподіваються, що глибоке вивчення цього предмету допоможе розкрити масу таємниць невідомих раніше людям, а разом з тим і налагодити мирний діалог з прибульцями.

Чи не увесь тягар у спілкуванні з “гостями” впаде на плечі головної героїні – вченого-філолога на ім’я Луїза Бенкс. Саме вона орієнтується чи не у всіх мовах світу, та чи стане їй снаги та кмітливості зрозуміти мову інопланетян, знайти спільну з ними мову? Фільм Прибуття онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Прибуття (2016) онлайн дивитися українською


загрузка...