Прометей

Фільм Прометей онлайн українською дивитися

Прометей

Назва: Прометей / Prometheus
Рік: 2012
Жанр: Фантастика, Трилер
Режисер: Рідлі Скотт
Актори: Нумі Рапас, Майкл Фассбендер, Шарліз Терон, Ідріс Ельба, Ґай Пірс
Тривалість: 02:04:00

Короткий опис: Фільм «Прометей» – передісторія подій, що почалися у першій стрічці франшизи про інопланетних монстрів, які пожирають людей, фантастичному фільмі жахів «Чужий».

Дія в картині розгортається за три десятиліття до подій цього фільму, ще до народження Елен Ріплі. У кінці 21-го століття команда дослідників на космічному кораблі «Прометей» прибуває на віддалену планету, де, як їм здається, вони виявляють ознаки цивілізації. Подальші дослідження показують, що це не просто ознаки, а переконливі свідоцтва. Однак, слідом їм відкривається правда про загрозу, яка може привести до зникнення людської раси. Запрошуємо дивитися фільм Прометей онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Кінострічка розповідає про те, як під час розкопок на Африканському континенті, який вважається колискою людства, групі археологів вдається віднайти слід, який колись залишила стара інопланетна цивілізація. Згідно з добутою інформацією, саме вона стала прабатьком людської раси на Землі.

Серед виявлених артефактів вчені знаходять карту, на якій позначено точні координати планети, з якої прибули боги-творці. Через деякий час концерн Weyland вирішує послати експедицію на планету, зазначену на карті. Будинок прабатьків людства знаходиться у районі дзета Сітки (куди, до речі, пізніше прилетить і корабель «Ностромо» з першої частини «Чужих»). Астронавти «Прометея» намагаються дізнатися головний секрет «космічних жокеїв». Фільм Прометей онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Прометей (2012) онлайн українською


загрузка...