Пробудження

Пробудження онлайн українською дивитися

Пробудження

Назва: Пробудження / Пасажири / Passengers
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Пригоди, Драма
Режисер: Мортен Тільдум
Актори: Кріс Пратт, Дженніфер Лоуренс
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Фільм «Пасажири» (2016) – це історія про фантастичні пригоди в далекому майбутньому. Космічні простори борознить корабель, на борту якого люди вирушили на віддалену планету засновувати нову колонію.

Оскільки дорога займає кілька довгих десятиліть, пасажири занурені в гіперсон. Але в роботі обладнання трапляється непередбачений збій, через який один з майбутніх колоністів прокидається. До закінчення польоту ще 90 років, а знову заснути йому не вдасться. Усвідомивши, що йому загрожує самотня старість у повній самоті, чоловік приймає відчайдушне рішення і будить одну з найпривабливіших жінок. Запрошуємо дивитися фільм Пробудження онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
З планети Земля стартує космічний корабель, на борту якого тисячі людей. У рамках експерименту вони летять на іншу планету. Усі знаходяться у стані глибокого сну під дією кріогенних камер. Раптом відбувається якийсь збій і один з пасажирів прокидається. До пункту призначення летіти ще 90 років, і він вирішує вивести зі стану штучного сну одну симпатичну дівчину. Вона цим сильно розчарована, адже тепер вони проведуть залишок життя удвох, в абсолютно неприродних для людей умовах. Поступово героїв стрічки починає притягувати один до одного.

Одного дня ситуація різко змінюється, і всім пасажирам загрожує небезпека. Тільки Аврора і Джим можуть врятувати цю космічну експедицію. Але вибратися з положення буде непросто, адже все, що у них є – це невелика кількість ресурсів і пульт. Не можна зволікати ні на хвилину, треба діяти. Чи впораються закохані з місією, що навалилася на них? Фільм Пробудження (Пасажири) онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Пробудження / Пасажири (2016) онлайн дивитись


загрузка...