Першому гравцю приготуватися

Фільм Першому гравцю приготуватися (2018) онлайн дивитися українською

Першому гравцю приготуватися

Назва: Першому гравцю приготуватися / Ready Player One
Рік: 2018
Жанр: Фантастика, Пригоди
Режисер: Стівен Спілберґ
Актори: Тай Шерідан, Олівія Кук
Тривалість: 02:20:00

Опис: Сюжет фільму «Першому гравцю приготуватися» переносить глядачів у недалеке і вельми нещасливе для людства майбутнє. Тривала енергетична криза практично зруйнувала економіку багатьох країн, що призвело до масового голоду і неконтрольованого поширення смертельних захворювань. Третина людства незабаром може померти голодною смертю, і спроби урядів зупинити хаос поки виявляються марними.

У таких непростих умовах ученим вдалося зробити вражаюче відкриття – створити віртуальну реальність, втілену в квесті під назвою “OASIS”. Гравці повинні відшукати якийсь символ, що дарує безмежну владу і незліченне багатство. Щасливим володарем першого ігрового ключа став вісімнадцятирічний хлопець на ім’я Вейд Воттс, для якого перемога є єдиним шансом вижити. Тепер він на крок попереду інших гравців, однак творці “OASIS” аж ніяк не були готові до такого повороту подій і не збираються віддавати головний приз невідомо кому. Тепер наївний юнак опиняється в небезпеці, адже могутня організація здатна не тільки вигнати його з гри, але також позбавити життя в реальному світі. Фільм Першому гравцю приготуватися онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Першому гравцю приготуватися (2018) онлайн дивитися


загрузка...

Oleksii
2018-08-05 08:42:03
По-перше, з найди своє кохання!!! По-друге, знайди любих друзів!! По-третє, керуй життям з любов'ю до всіх! З.І. Бомбезний фільм...