Парк Юрського періоду

Парк Юрського періоду (1993) онлайн українською дивитися

Парк Юрського періоду

Назва: Парк Юрського періоду / Jurassic Park
Рік: 1993
Жанр: Пригоди, Фантастика
Режисер: Стівен Спілберґ
Актори: Сем Нілл, Лора Дерн
Тривалість: 02:07:00

Короткий опис: Фантастичний фільм «Парк Юрського періоду» переносить глядачів у світ доісторичних істот, про яких люди тільки чули і читали в книгах з історії. Вельми багатий і норовливий вчений, глава великої компанії, професор Джон Хеммонд разом з командою вчених знаходить спосіб воскресити вимерлих мільйони років назад динозаврів. На одному з островів Хеммонд відкриває унікальний парк з дивовижними динозаврами.

Однак, для повного функціонування парку і залучення туристів, йому доводиться запросити вчених-палеонтологів, щоб провести для них пробний тур. У цей час відбувається непередбачене – один із співробітників, підкуплений конкурентами, відключає на час систему захисту парку, щоб викрасти кілька ембріонів різних видів. Це в свою чергу, звільняє страшних звірюк, даючи їм можливість вільно переміщатися по острову, не стримуючи свої хижацькі інстинкти. Запрошуємо дивитися кіно Парк Юрського періоду онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ласкаво просимо у світ динозаврів! Легендарний фільм «Парк Юрського періоду» Стівена Спілберґа, який став віхою в розвитку комп’ютерних спецефектів. Володар трьох премій «Оскар», у числі яких премія за кращі візуальні ефекти, а також вражаючих касових зборів, які перевищили суму в 1 млрд доларів.

Головний герой блокбастера, ексцентричний професор Джон Хеммонд, за допомогою генної інженерії знайшов спосіб повернути до життя динозаврів. Відроджені доісторичні створіння стали головними персонажами реліктового парку атракціонів, який професор відкрив на тропічному острові.

Для презентації своїх досягнень Хеммонд запрошує на острів невелику групу вчених-палеонтологів. Гості в захваті – побачене гідне всіляких похвал. Але під час перебування вчених на території парку відбувається непередбачене. Один зі співробітників, підкуплений конкурентами професора, відключає систему захисту парку, щоб винести ембріони декількох видів стародавніх ящерів. За нещасливим збігом обставин під час грози охорона парку виявляється повністю безсилою, і доісторичні тварини вириваються на свободу. Тепер ніщо не заважає динозаврам поводитися так, як велять їм власні інстинкти. Фільм Парк Юрського періоду онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Парк Юрського періоду (1993) онлайн дивитися


загрузка...