Парк Юрського періоду 2: Загублений світ

Фільм Парк Юрського періоду 2 онлайн українською

Парк Юрського періоду 2

Назва: Парк Юрського періоду 2: Загублений світ / The Lost World: Jurassic Park
Рік: 1997
Жанр: Пригоди, Фантастика
Режисер: Стівен Спілберґ
Актори: Джеф Ґолдблюм, Джуліана Мур, Вінс Вон
Тривалість: 02:11:00

Короткий опис: Пригодницька фантастика «Парк Юрського періоду 2: Загублений світ» – це продовження однойменної стрічки Стівена Спілберґа. Метр знову зробив ставку на пригоди людей серед доісторичних рептилій і не прогадав. Це не дивно, адже динозаври завойовують уяву всіх: від найменших глядачів, до дорослих. Кожному хочеться подивитися на величезних динозаврів і дізнатися про них і про їхнє життя будь-які цікаві, нові факти.

Сюжет фільму прямо продовжує першу частину. Після того, як всі решта члени експедиції благополучно повернулися додому і зайнялися звичними справами, один з них вирішує заробити. У плани жадібного героя входить повернутися до чудового місця і викрасти місцеву дивовижну тварина, після чого представити його широкій публіці. Жадібний мандрівник зовсім не замислюється про наслідки, які може спричинити за собою його вчинок, і збирається назустріч новим пригодам. Запрошуємо дивитися Парк Юрського періоду 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дії фантастичного фільму відбуваються через кілька років, після подій, що відбулися у першій частині. На сусідньому острові Сорна вижили і адаптувалися до дикої природи динозаври. Щоб з’ясувати причини при яких динозаври змогли вижити, професор Джон Хеммонд організовує наукову експедицію, у яку входить і палеонтолог Алан Ґрант.

Однак, групі вчених доведеться зіткнутися зі зловмисниками, які з метою поживитися на дивовижних істотах, прибули на острів, щоб виловити парочку. Але зловмисники і не підозрюють скільки небезпек таїть у собі острів і які можуть бути наслідки. Разом з вченими їм доведеться рятувати свої життя від величезних і голодних хижаків. Фільм Парк Юрського періоду 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Парк Юрського періоду 2: Загублений світ (1997) онлайн українською


загрузка...