Люди в чорному

Фільм Люди в чорному (1997) онлайн дивитися українською

Люди в чорному

Назва: Люди в чорному / Men in Black
Рік: 1997
Жанр: Фантастика, Пригоди, Комедія
Режисер: Баррі Зонненфельд
Актори: Томмі Лі Джонс, Вілл Сміт
Тривалість: 01:38:00

Короткий опис: Агентство «Люди в чорному» не дрімає! Воно завжди на сторожі Землі, адже предмет їхнього інтересу – прибульці.

Фантастична комедія, яка отримала «Оскар» за грим, поклала початок серії фільмів про роботу секретної організації, яка регулює діяльність інопланетян серед землян і робить все, щоб земляни жили спокійно.

У Кея з’являється молодий напарник, учорашній поліцейський Джей. Їм стає відомо про незаконне проникнення на нашу планету прибульця з жорстокої раси «жучків». Намагаючись спіймати його, агенти дізнаються, що монстра цікавить якийсь артефакт, володар якого погубить планету. Запрошуємо дивитися Люди в чорному онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Фантастичний фільм розповідає про таємне проживання інопланетян на планеті Земля. Щоб запобігти негативному інопланетному впливові, а також влаштувати життя прибульців якнайкраще, було створено спеціальне бюро по співпраці з ними.

У земних агентів є унікальна технологія для контакту з інопланетянами і досконала зброя для боротьби з покидьками всесвіту. Унікальний пристрій для очищення пам’яті і пристосування, який приховує їхню присутність, допомагає землянам забути про випадкову зустріч з прибульцями і взагалі тримати в секреті існування позаземних істот. Агенти Бюро – новачок Джей і ветеран Кей, починають секретну операцію з порятунку Землі від небезпечного інопланетянина – Жука, метою якого є захоплення джерела нескінченної енергії – “Галактики”. Фільм Люди в чорному онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Люди в чорному (1997) онлайн дивитися українською


загрузка...