Люди в чорному 3

Фільм Люди в чорному 3 (2012) онлайн дивитися українською

Люди в чорному 3

Назва: Люди в чорному 3 / Men in Black 3
Рік: 2012
Жанр: Бойовик, Фантастика, Комедія
Режисер: Баррі Зонненфельд
Актори: Вілл Сміт, Джош Бролін, Томмі Лі Джонс
Тривалість: 01:46:00

Короткий опис: Фільм «Люди в чорному 3» – третя частина фантастичних і неймовірних пригод агентів Джея і Кея. Спецагент Джей дізнається, що щит, здатний захистити планету від іноземної атаки, не був побудований. Відповідальним за спорудження щита був напарник Джея, агент Кей, який загинув при виконанні секретного завдання у далекому 1969 році.

Тепер перед Джеєм встає непросте завдання – йому доведеться здійснити подорож у часі, щоб врятувати Землю і запобігти смерті свого напарника. Виявляється, агент Кей мав певну секретну інформацію про Всесвіт, проте не поспішав ділитися нею з агентом Джеєм. Розгадати загадку допоможе молодий Кей з минулого. Напарникам доручено врятувати Кея з майбутнього і життя всієї планети. Запрошуємо дивитися Люди в чорному 3 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Цього разу молодшому напарнику доведеться рятувати старшого. Одного прекрасного дня агент Джей несподівано дізнається, що захисного галактичного щита, який винайшов його напарник Кей, не існує. Іншими слова ніщо не зможе відбити атаку інопланетян на Землю.

Але найстрашніше те, що Джей навіть не повинен знати свого напарника, адже Кей загинув 40 років тому, так і не завершивши свій знаменитий винахід. Хтось змінив минуле, чим вплинув на події в майбутньому. Дивним і незрозумілим чином Джей – єдиний, хто зберіг пам’ять про свого кращого друга.

Тепер для порятунку Землі молодому агенту необхідно повернутися назад у часі і врятувати свого напарника від загибелі. Але подорожі в минуле дуже небезпечні і приховують у собі безліч непередбачених бід. Джей ризикує безповоротно змінити історію або назавжди застрягти в минулому. Чи зможе молодший напарник врятувати життя старшому? Хто захотів позбавити Землю галактичного щита, і для чого потрібна атака на планету людей? Фільм Люди в чорному 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Люди в чорному 3 (2012) онлайн українською


загрузка...