Гра Ендера

Гра Ендера онлайн українською дивитися

Гра Ендера

Назва: Гра Ендера / Ender’s Game
Рік: 2013
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Ґевін Гуд
Актори: Ейса Баттерфілд, Гаррісон Форд, Бен Кінґслі
Тривалість: 01:54:00

Короткий опис: Фантастичний бойовик «Гра Ендера», знятий за однойменним романом Орсона Карда, розповідає про боротьбу людей з іншопланетянами.

Уже чимало часу людство перебуває у стані війни з прибульцями, комахоподібною расою. Сталися дві найжорстокіших битви, загинули мільйони жителів Землі, і сили людей на межі.

Щоб виховати відмінних воєначальників, здатних якнайкраще протистояти інопланетянам, по всій Землі починає діяти спеціальна програма, мета якої – виявляти талановитих дітей і відправляти їх в особливу школу. Ендрю Віґін – один з таких підлітків, і саме йому судилося одного разу повести своїх соратників в епічний бій, який визначить майбутнє всього людства. Запрошуємо дивитися Гра Ендера онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжетом для фільму послугував однойменний науково-фантастичний роман. На Землі 2135 рік. Людство пережило вже два вторгнення ворожої комахоподібної раси “форміків”. Земний уряд докладає усіх зусиль для протистояння прибульцям. За однією з програм воно відбирає обдарованих дітей, здатних у майбутньому стати великими полководцями.

Юного Ендера вибирають серед численних претендентів через відповідний характеру і цілеспрямованість. Його відправляють вчитися спочатку до військової школи, а потім і в командну. Наставником героя стає переможець минулих битв з “форміками” Рекхем. Процес навчання для Ендера полягає в керуванні космічним боєм на симуляторі інтерактивної комп’ютерної гри. У підпорядкуванні у героя – його колишні однокурсники по військовій школі. Фільм Гра Ендера онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гра Ендера (2013) онлайн українською дивитися


загрузка...