Доктор Стрендж

Доктор Стрендж онлайн українською

Доктор Стрендж

Назва: Доктор Стрендж / Doctor Strange
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Скотт Дерріксон
Актори: Бенедикт Камбербетч, Тільда Суїнтон, Мадс Міккельсен, Рейчел МакАдамс
Тривалість: 01:55:00

Короткий опис: Стефан Стрендж зробив блискучу кар’єру в якості нейрохірурга, але все враз рухнуло після трагічної автокатастрофи, у якій він отримав травму обох рук. Амбіційний і самозакоханий Стефан вирішив вирушити на пошуки зцілення, і ця подорож привела його в примарний світ магічних сил.

Разом зі своїм наставником Старійшиною він почав вивчати таємниці прихованого світу містики і альтернативних вимірів. Використовуючи набуті здібності і артефакти, Стефан став посередником між реальним та потойбічними світами. Запрошуємо дивитися Доктор Стрендж онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Стефан Стрендж відмінний хірург, який подарував життя багатьом пацієнтам, які вважалися безнадійними. Талановитий лікар повністю занурений в улюблену справою, яка робить його щасливим.Життя хірурга кардинально змінюється після фатальної автокатастрофи, внаслідок якої паралізує руки Стефана. Тепер обдарований лікар позбавляється роботи, а разом з нею і впевненості у житті. Проте бажання одужати і стати повноцінним членом суспільства перемагають.

Стефан затіває подорож, щоб знайти ліки для чудесного зцілення. Дорога обіцяє бути складною і небезпечною, адже вона приводить доктора в Тибет. Тут він знайомиться з цілителем Старійшиною, який допомагає хірургу пізнати силу магії.

У рідну країну Стефан повертається через кілька років. Тепер він хоче врятувати світ не за допомогою скальпеля, а завдяки новим набутим здібностям. Тепер для героя вичистити улюблене місто від злочинного світу стало головним призначенням. Фільм Доктор Стрендж онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Доктор Стрендж (2016) онлайн українською


загрузка...

денис
2018-03-09 22:27:40
один з кращих фільмів марвел