Чужий

Чужий онлайн українською дивитися

Чужий

Назва: Чужий / Alien
Рік: 1979
Жанр: Жахи, Фантастика
Режисер: Рідлі Скотт
Актори: Том Скеррітт, Сіґурні Вівер, Джон Гарт, Ен Гольм та ін.
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Фантастичний бойовик розповідає про те, як екіпаж одного з вантажних транспортних космічних кораблів зробив велику помилку, вирішивши дізнатися, що за сигнал SOS доноситься з планети.

Коли команда здійснила посадку на планету, вони виявили що чужий сигнал йшов із військової дослідницької бази, але ознак присутності людей не виявилося. Замість цього вони знайшли на базі купу незрозумілих коконів. Запрошуємо дивитися фільм Чужий онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Під час тривалої подорожі додому автоматика космічного буксира «Ностромо» передчасно виводить зі стану анабіозу команду астронавтів. Ті впевнені, що прокинулися вже в Сонячній системі, з подивом розуміють, що до завершення перельоту ще далеко. Виявляється, «Ностромо» взяв з однієї з планет сигнал, який не зміг упізнати, але класифікував як можливу прохання про допомогу. У посадові інструкції команди входить виявлення джерел подібного сигналу, тому астронавти приймають рішення висадитися на планеті і досліджувати обстановку. Дуже скоро вони виявляють інопланетний космічний корабель, за штурвалом якого знаходиться пілот з розірваною грудною кліткою. Одночасно з цим автоматика «Ностромо» розшифровує сигнал не як прохання про допомогу, а як попередження про небезпеку, але астронавти втрачають зв’язок з кораблем, і зіткнення з невідомим призводить до страшних наслідків. Фільм Чужий онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Чужий (1979) онлайн українською


загрузка...