Чужі

Чужі онлайн

Чужі

Назва: Чужі / Aliens
Рік: 1986
Жанр: Жахи, Фантастика
Режисер: Джеймс Камерон
Актори: Сіґурні Вівер, Майкл Бін та ін.
Тривалість: 02:34:00 [Special Edition]

Короткий опис: Чужі планети або безживні, або наповнені небезпечними чужорідними мешканцями. Після місії на планету ЛВ 426 живими залишилася тільки Елен Ріплі, рятувальна капсула якої тепер блукає у відкритому космосі.

Коли її капсула була знайдена, Ріплі повідомили, що вона повинна повернутися назад у свій кошмар, на ту саму планету для з’ясування обставин. Невеликою групою з озброєними десантами, вони відправляються туди, де чужі уже чекають свою вечерю. Запрошуємо дивитися фільм Чужі онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Через довгі роки після зіткнення екіпажу «Ностромо» з інопланетним чудовиськом живими залишилися тільки Еллен Ріплі та кіт, який подорожував на борту корабля. Вийшовши з анабіозу, Ріплі, чию капсулу підібрав пошуковий корабель, намагається повідомити людству про смертельну небезпеку, з якою зіткнулася, але їй ніхто не вірить. Представники компанії, на яку Еллен та її товариші по команді працювали, повідомляють їй, що на планеті, де, як стверджує Ріплі, розбився захоплений Чужими корабель, діє людська колонія, і місцеві жителі не стикалися з інопланетними організмами.

Однак дуже скоро стає відомо, що жителі колонії не виходять на зв’язок, і що з ними сталося щось жахливе. Команда космічного спецназу і Ріплі в якості консультанта відправляються на планету, щоб дізнатися, що сталося. Цього разу їх противниками стане не одне чудовисько, а ціла їх зграя на чолі з Королевою, що влаштувалася в захопленій колонії. Фільм Чужі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Чужі (1986) онлайн українською дивитися


загрузка...

Парасько
2015-12-10 00:01:13
Гмульколитоцикоїн-
Віктор Лесниченко
2018-12-01 22:14:53
Зараз таких не знімають.