Час

Фільм Час (2011) онлайн дивитися українською

Час

Назва: Час / In Time
Рік: 2011
Жанр: Фантастика, Бойовик, Трилер
Режисер: Ендрю Ніккол
Актори: Джастін Тімберлейк, Аманда Сейфрід, Кілліан Мерфі
Тривалість: 01:49:00

Короткий опис: Науково-фантастичний фільм «Час» занурює глядача у світ, коли людству вдається перемогти ген старіння. Правда, за те, щоб перестати старіти у віці 25 років, доводиться непогано платити, тому безсмертя можуть собі дозволити тільки багатії, а бідним і раніше залишається боротися за життя.

Вілл Салас – успішний власник вічності, але він родом з ґетто, його мати тяжко хвора, шансів на порятунок у неї немає, якщо тільки Віллу не вдасться викрасти час, у чому його і звинувачує хронополіція – корумповані «вартові вічності». Несправедливо звинуваченому у нескоєних злочинах хлопцеві доводиться захопити заручницю і рятуватися втечею. У результаті ця парочка стає несподівано потужною зброєю на війні з усталеною системою. Запрошуємо дивитися фільм Час (2011) онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У майбутньому всі люди були запрограмовані. Таким чином, кожна людина могла не старіти після 25 років. Але за ті роки, які підуть за ними, доведеться вносити податок. Багатим знову пощастило, адже у них є гроші, і вони з легкістю можуть купити своє подальше життя. Для них – все дуже просто, адже вони можуть жити вічно. А бідні, як завжди залишаються на задвірках.

28-річний хлопець, звичайний робітник з ґетто – Вілл був звинувачений у зухвалому вбивстві. Хоча нічого подібного головний герой не здійснював. Але судді наполягали на тому, що він зробив цей брудний вчинок з метою вкрасти час. Тому, Вілл наважується на сміливий вчинок – тільки так він може врятуватися від закону. Фільм Час (2011) онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Час (2011) онлайн дивитися українською


загрузка...