Бунтар Один. Зоряні Війни: Історія

Бунтар Один. Зоряні Війни: Історія онлайн

Бунтар Один. Зоряні Війни: Історія

Назва: Бунтар Один. Зоряні Війни: Історія / Rogue One: A Star Wars Story
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Бойовик, Пригоди
Режисер: Ґарет Едвардс
Актори: Фелісіті Джонс, Мадс Міккельсен
Тривалість: 02:06:00

Короткий опис: Він віддав кілька років роботи в рекламному нью-йоркському агентстві, заслуживши повагу колег і заохочення керівництва. У головного героя не було ніяких приводів для песимізму – вдалася не тільки кар’єра, а й особисте життя. Проте одного дня відразу все, чим він пишався і жив, скотилося в прірву – чоловік втратив найдорожчих для нього людей.

Біль втрати виявився сильнішою самовладання, і недавній улюбленець долі став відгороджуватися від життя, перетворюючись на відлюдника. Друзі та співробітники не можуть змиритися з тим, що відбувається і придумують план порятунку «потопаючого», у який у найбільш невідповідний момент втрутиться його величність випадок. Запрошуємо дивитися Бунтар Один. Зоряні Війни: Історія онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Нова фантастична кінострічка продовжує улюблену багатьма історію про пригоди відважних повстанців, які намагаються зберегти мир і порядок у Галактиці. Сюжет фільму передує четвертій частини «Зоряних воєн», і розповідає про створення могутньої бойової станції, розробленої вченими темної сторони. У майбутньому ця зброя отримає назву «Зірка смерті». Відважні герої, що борються на стороні добра, повинні здійснити героїчний вчинок і врятувати тих Галактику від небезпеки «Зірки смерті». Розвідка повстанців отримує секретну інформацію про кресленнях найпершої «машини смерті», захованих у дуже надійному місці, яке охороняється.

Намагаючись запобігти падінню Альянсу, сміливі воїни, озброївшись світловими мечами, вирушають на пошуки збережених залишків станції, де може знаходитися зброя, яке допоможе їм перемогти Імперію. Проте дізнавшись про майбутню операцію повстанців, жорстокий Палпатин, відправляє на пошуки героїв свого наймогутнішого союзника – Дарта Вейдера. Чи зможуть самовіддані герої протистояти силам темряви, що оточили їх з усіх боків? Адже на шляху до «Зірки», крім Дарта Вейдера, воїнам доведеться зіткнутися з багатьма небезпеками, що підстерігають їх на кожному кроці. Але повстанці чудово усвідомлюють, що в разі своєї поразки, уся галактика виявиться поневолена армією могутнього імператора. Фільм Бунтар Один Зоряні Війни онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Бунтар Один. Зоряні Війни: Історія онлайн українською


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (8: 3.50)
Loading...