Аватар

Аватар постер

Аватар

Назва: Аватар / Avatar
Рік: 2009
Жанр: Фантастика, Бойовик, Драма
Режисер: Джеймс Камерон
Актори: Сем Вортінґтон, Зоі Салдана, Сіґурні Вівер, Стівен Ленґ, Мішель Родріґес
Тривалість: 02:42:00

Короткий опис: У світі майбутнього природні запаси Землі виснажені, але знайдено нове джерело енергії, видобуток якого здатна вирішити всі проблеми людства. Мінерал, необхідний людям, видобувається на далекій планеті Пандора силами великої корпорації. Місцеві жителі не раді вторгненню землян, адже розширення видобутку мінералу загрожує небезпекою їх цивілізації.

Вчені розробляють особливий проект: вони створюють аватарів – штучні гібридні організми, в яких гени людей поєднуються з генами аборигенів Пандори. Аватари допоможуть вченим впровадитися в суспільство мешканців Пандори і краще їх вивчити, і корпорація підтримує цей проект, вбачаючи в ньому власну вигоду. Для управління аватаром потрібно володіти ДНК, що послужило для створення організму. Один з учених, які повинні були управляти аватарами, гине, але вчені знаходять вихід: брат-близнюк загиблого, Джейк Саллі, що служив у морській піхоті і в результаті нещасного випадку сів в інвалідний візок, володіє такою ж ДНК. Запрошуємо дивитися фільм Аватар онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Фантастичний бойовик розповідає про зіткнення двох рас на далекій планеті з символічною назвою Пандора. Всесвіт складається з мільярдів планет, і на одній з далеких планет існує життєва форма, схожа з нашою. Саме до неї летить ветеран війни (з частковою паралізацією ніг) Джейк Саллі, який очолює групу землян.

Сюжет фільму закручується навколо почуття, що виникло у Саллі до однієї з представниць раси На’ві, що населяє Пандору. На’ві володіють своєю мовою і культурою, і їм не до вподоби чужинці, які прийшли прийшли з Землі. Цікаво, що Джеймс Кемерон, геніальний режисер, творець таких безсмертних фільмів, як «Титанік», «Термінатор 2», «Чужі», задумав створити цю кінострічку ще дванадцять років тому, але тільки зараз зміг втілити свої задуми в реальність. Фільм Аватар онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Аватар (2009) онлайн українською


загрузка...