2012

Фільм 2012 онлайн українською

2012

Назва: 2012
Рік: 2009
Жанр: Фантастика, Трилер
Режисер: Роланд Еммеріх
Актори: Джон Кьюсак, Тенді Ньютон, Вуді Харрельсон
Тривалість: 02:38:00

Короткий опис: У результаті спалаху на Сонці ядро Землі починає нагріватися – грядуть катастрофи, яких ще не бачив світ. Світові уряду потай розробляють план порятунку, але в число вибраних увійде лише мізерна частина жителів планети. Решті доведеться змиритися зі своєю долею або боротися до кінця за своє спасіння і своєї сім’ї – як доведеться боротися письменнику Джексону (Джон Кьюсак), який випадково дізнався про те, що скоро світу прийде кінець. Запрошуємо дивитися фільм 2012 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Весь 2012 рік населення планети Земля з жахом чекало 12 грудня, коли за календарем племені Майя планети повинні були вишикуватися в один ряд, і людству настав би кінець. Сюжет фільму «2012» побудований саме на цій теорії. Величезні цунамі і сильні землетруси перетворюють життя людей в пекло. Кожен думає тільки про те, як врятуватися від стихії. І місце для порятунку є, але лише для обраних – біля підніжжя Евересту стоять підготовлені «ковчеги». Тільки хто зможе сховатися в них? Чи зможуть вони врятувати людство від загибелі?

Джексон Кертіс серед тих, хто хоче врятувати себе і свою сім’ю від майбутніх катастроф. Чи вийде у головного героя виконати свою місію? Відповідь можна зайти лише у стрічці режисера Роланда Еммеріха. Фільм 2012 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм 2012 (2009) онлайн українською


загрузка...