2001: Космічна Одіссея

Фільм 2001: Космічна Одіссея (1968) онлайн дивитися українською

2001: Космічна Одіссея

Назва: 2001: Космічна Одіссея / 2001: A Space Odyssey
Рік: 1968
Жанр: Фантастика
Режисер: Стенлі Кубрик
Актори: Кір Даллі, Ґарі Локвуд та ін.
Тривалість: 02:29:00

Короткий опис: З давніх пір людству властиво ставити собі запитання, на які досі немає чіткої відповіді, лише здогадки і теорії. У слідстві чого зародилося життя на землі? Чи існує інша форма життя у всесвіті? Чи є “життя” після смерті? У сюжеті фільму розповідається про такий собі предметі таємничого походження, моноліт. Аналогічний моноліт був виявлений в одному з кратерів Місяця, а згодом і на орбіті Юпітера.

Для вивчення загадкового предмета до Юпітера направляють космічний шатл Діскавері. Крім членів екіпажу на чолі з капітанами Дейвом Боумена і Френком Пулом, на борту космічного корабля знаходиться надпотужний комп’ютер з штучним інтелектом – HAL 9000, завданням якого є чітке виконання поставлених задач і, на відміну від екіпажу, він не підвладний людським факторам таким як переживання та емоції. Тим не менш, ця риса і зіграє якусь злий жарт з екіпажем. Запрошуємо дивитися 2001: Космічна Одіссея онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
З давніх часів людство задає собі питання, на які знаходить дуже мало відповідей. Звідки ми взялися на планеті Земля? Чи самотні ми у Всесвіті? Що буде після смерті? Відповіді на ці питання швидше за все ніколи не будуть знайдені, проте люди не перестають шукати їх. У сюжеті фантастичного фільму на Землі був виявлений позаземний предмет моноліт. Такий же моноліт був знайдений на поверхні Місяця, а роками пізніше і на орбіті Юпітера.

Для дослідження артефакту до Юпітера відправляється космічна одіссея Діскавері. На борту космічного корабля, крім членів екіпажу, знаходиться новітній комп’ютер з штучним розумом HAL 9000. Він запрограмований військовими на чітке виконання місії і, на відміну від екіпажу, не підвладний емоціям і переживанням. Однак, саме це зіграє злий жарт з астронавтами. Фільм 2001: Космічна Одіссея онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм 2001: Космічна Одіссея (1968) онлайн українською


загрузка...