Жива

Жива онлайн українською

Жива

Назва: Жива
Рік: 2016
Жанр: Драма, Історичний
Режисер: Тарас Химич
Актори: Ольга Комановська, Ростислав Держипільський, Юрій Хвостенко та ін.
Тривалість: 01:34:00
Вікові обмеження: 16+

Опис: Перша повнометражна ігрова стрічка українського режисера Тарас Химича. Історико-драматичний фільм «Жива» заснована на реальних подіях, про які розповіла Анни Попович. Власне вона і стала прототипом головної героїні.

Кінострічка розповідає історію, яка відбувалася 1949 року в Карпатах. Молода Анна має надприродний дар – відчувати і передбачувати майбутню небезпеку. Рятуючись від загону МҐБ, головна героїня потрапляє в табір українських повстанців, де зустрічає свого друга дитинства на ім’я Ніко. Боротьба між МҐБ та повстанцями триває. У такій ситуації дар Анни стане неабиякою допомогою «лісовим побратимам».

Історія жінки, яка своїм даром бачити віщі сни та передбачати майбутнє змінювала долі людей. Проте, чи зможе вона вберегти власне життя від небезпеки, чи підкориться їй власна доля?

На глядача чекає гострий сюжет з властивим елементом – погонями і стрільбою, дружба і зрада та непроста історія кохання головної героїні.

Більшість сцен зняті саме у тих місцях, де відбувалися реальні події. Головні ролі зіграли актори з Івано-Франківського драматичного театру. Один із саундтреків до стрічки написав Сашко Положинський. Прем’єра запланована на 13 жовтня 2016 року. Запрошуємо дивитися український фільм Жива онлайн на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Жива (2016) онлайн дивитися


загрузка...