Життя прекрасне

Життя прекрасне онлайн

Життя прекрасне

Назва: Життя прекрасне / La vita e’bella
Рік: 1997
Жанр: Драма, Комедія
Режисер: Роберто Беніньї
Актори: Роберто Беніньї, Ніколетта Браскі
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Події відбуваються в Італії, у 1939 році. З села в місто приїжджає веселий Гвідо. Випадково зустрівши шкільну вчительку Дору, він відразу ж закохується в неї. Герой підкорює її своїми «чарівними» збігами, своєю щирістю і незвичайним почуттям гумору. Дора та Гвідо незабаром одружуються, відкривають книжковий магазин і у них народжується син Джозуе.

В Італії в часи Другої світової війни наростають фашистські настрої, починаються погоні на євреїв. Гвідо рятує улюбленого сина від газової камери. Батько пояснює синові все, що відбувається, як звичайну гру, призом у якій буде танк. Запрошуємо дивитися Життя прекрасне онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дії трагікомедії режисера Роберто Беніньї починаються в 1939 році, перед початком Другої світової війни. Італія. Молодий, життєрадісний хлопець Гвідо приїжджає із села в місто, де знайомиться з прекрасною дівчиною Дорою. Молоді люди закохуються, одружуються, у них народжується син, якого називають Джозуе. Гвідо і Дора відкривають свій книжковий магазинчик, їх молода сім’я живе добре і щасливо. Так було до початку війни.

З приходом фашистів всі євреї були відправлені в концтабори, ця ж доля спіткала Гвідо і його маленького сина. Будучи чистокровною італійкою Дора пішла за улюбленими в концтабір добровільно. Щоб уберегти сина від жорстокої реальності і наближення смерті, Гвідо вигадує, що все, що відбувається навколо це така гра, де хлопчик, який сховається від наглядачів краще за всіх, стане переможцем і отримає приз справжній танк. Фільм Життя прекрасне онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Життя прекрасне (1997) онлайн українською


загрузка...