Зелена Миля

Зелена Миля онлайн

Зелена Миля

Назва: Зелена Миля / The Green Mile
Рік: 1999
Жанр: Драма
Режисер: Френк Дарабонт
Актори: Том Хенкс, Бонні Хант, Джеймс Кромвелл, Сем Роквелл, Баррі Пеппер
Тривалість: 03:04:00

Короткий опис: Містична драма, головну роль в якому зіграв неповторний Том Хенкс (“Форрест Гамп”, “Впіймай мене, якщо зможеш”), отримав свою назву не випадково. Основні події кінострічки розвиваються у в’язниці “Холодна гора”, а зеленої милею називали останній коридор, який проходили злочинці, йдучи на страту. Один із засуджених, нещодавно переведений до блоку смертників, володіє надприродними здібностями. Через це в корпусі в’язниці періодично трапляються незрозумілі події. Запрошуємо дивитися фільм Зелена Миля онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Легендарний художній фільм від режисера фільму “Втеча з Шоушенка” Френка Дарабонта. У центрі сюжету відома в’язниця засуджених до смертної кари, іменована як «Холодна гора». У неї приводять нового засудженого Джона Кава, який нібито вчинив страшний злочин. З часом і чим ближче справа йшла до його страти, тим більше довколишні вірили, що він невинний.

Він був неймовірно великого зросту, але мав добрий і скромний характер, і його чекає страшна кара. Крім того він володіє дивовижним даром, завдяки чому допомагав людям. Невже людина, якого Бог нагородив таким даром, могла бути здатна на вбивство? Адже правосуддя часто помилялося. Фільм Зелена Миля онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Зелена Миля (1999) онлайн українською


загрузка...