З міркувань совісті

Фільм З міркувань совісті онлайн українською дивитися

З міркувань совісті

Назва: З міркувань совісті / Хаксоу Рідж / Hacksaw Ridge
Рік: 2016
Жанр: Драма, Воєнний
Режисер: Мел Ґібсон
Актори: Ендрю Ґарфілд, Сем Вортінґтон
Тривалість: 02:19:00

Короткий опис: Справжня історія першого в американській історії ідейного ухильника, удостоєного Медалі Пошани. У роки Другої світової війни Дезмонда Досса мобілізували в армію, щоб відправити на фронт, але він відмовився убивати ворогів.

Дезмонд був адвентистом сьомого дня і не брав до рук зброю з релігійних переконань. Новобранця направили в медичний корпус, де Досс не став відсиджуватися за спинами товаришів. Він відважно виконував свою місію – під вогнем противника витягав поранених, а в одному з боїв отримав поранення від вибуху гранати. Головний герой фільму відзначився у битві за Окінаву, коли, стікаючи кров’ю, врятував 75 ​​чоловік. Запрошуємо дивитися З міркувань совісті онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Через брак знань, молодий хлопець Дезмонд Досс не зміг вступити на навчання до медичного університету. Будучи глибоко віруючою людиною, Дезмонд прагне допомагати людям і намагається зробити цей жорстокий світ кращим. У розпал Другої світової війни хлопця призивають до армії США. Разом з іншими хлопцями він відправляється воювати за Окінаву. Але, на відміну від інших, Дезмонд відмовляється брати до рук зброю і вбивати людей з міркувань совісті та згідно з релігійними переконаннями, що призводить до постійних глузуванням і жорстокому поводженню з боку інших солдатів.

Не бажаючи зраджувати свої переконання рядовий Досс проходить через серйозні випробування, перш ніж його переводять у медкорпус. На поле бою він ступає без зброї, але примудряється евакуювати поранених бойових товаришів з лінії вогню, а також врятувати безліч людських життів. Незважаючи на власні серйозні поранення, рядовий Досс знову і знову вирушає на допомогу. Героїзм, відвага і самопожертва Дезмонда Досса були удостоєні Медалі Пошани. Фільм З міркувань совісті онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

З міркувань совісті (2016) онлайн українською дивитися


загрузка...