Юність

Юність онлайн

Юність

Назва: Юність / Boyhood
Рік: 2014
Жанр: Драма
Режисер: Річард Лінклейтер
Актори: Патріція Аркетт, Еллар Колтрейн, Ітан Ховк та ін.
Тривалість: 02:46:00

Короткий опис: Режисер Річард Лінклейтер знімав свій фільм протягом дванадцяти років. Почавши розповідь у 2002 році, він веде його через роки, спостерігаючи за членами однієї сім’ї, бачачи, як вони змінюються, стикаючись із життєвими обставинами, складнощами і любов’ю. Сюжет картини обертається навколо Олівії, матері-одиначки, яка виховує двох маленьких дітей, Мейсона і Саманту, від свого попереднього шлюбу з Мейсоном-старшим. Юний Мейсон, якому до початку зйомок було 6 років, рік за роком спостерігає за тим, як змінюється життя навколо нього, як змінюються його батьки, і з роками робить все більш значимі висновки про світ, що його оточує. Запрошуємо дивитися фільм Юність онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
За задумом режисера, глядачеві буде показана історію довжиною в одне повноцінне людське життя. Герой стрічки на початку буде зображений ще в дитячі роки, а закінчиться історія, коли цієї людини не стане. На тлі дорослішання і становлення головного героя, в сюжет потрапляють батьки дитини і найближче його оточення, завдяки чому випадає можливість спостереження за зміною часів і зміною людей в цілому, дорослих і малих, багатих і бідних.

Даний кінопроект знімали протягом багатьох років, навколишній світ постане в неймовірних фарбах, всього лише за годину з гаком пролетить життя однієї людини. Фільм Юність українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Юність (2014) онлайн українською


загрузка...