Якщо я залишусь

Якщо я залишусь постер

Якщо я залишусь

Назва: Якщо я залишусь / If I Stay
Рік: 2014
Жанр: Драма
Режисер: Р.Дж. Катлер
Актори: Хлоя Грейс Морец, Мірей Інос
Тривалість: 01:47:00

Короткий опис: Головна героїня кінофільму, дівчина Мія, опинилася перед важким вибором. Як їй вчинити? Слідувати за своєю мрією про кар’єру музиканта-віолончеліста і стати студенткою музичної школи чи віддати перевагу іншому шляху – залишитися поруч з коханням всього її життя, Адамом?

Однак те, що мало стати безтурботною сімейної поїздкою, обернулося трагедією і змінило все в одну мить. Тепер життя Мії висить на волосині. Опинившись у комі, балансуючи на грані між життям і смертю, героїня повинна буде зробити вибір, який не тільки визначить її остаточну долю. Запрошуємо дивитися Якщо я залишусь онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головну героїню фільму звуть Мія. Вона володіє дивовижним музичним талантом, її гра на віолончелі просто чудова. Всі пророкують їй світле музичне майбутнє. У неї є бойфренд Адам.

Усе місто, у якому живе Мія, в очікуванні концерту відомої рок-зірки. Мія зі своїм хлопцем також вирушають на концерт. Після концерту дівчині вдається познайомитися з рок-зіркою, і у них зав’язуються стосунки.

Дівчина не знає, кого з хлопців їй вибрати, оскільки з Адамом вона не порвала, але зав’язала нові відносини. Через вирішення особистих проблем кар’єра музикантки відходить на другий план. Але життя Мії ускладнюється в той момент, коли дівчина зі своєю сім’єю потрапляє в автокатастрофу. Всі члени сім’ї гинуть, а дівчина перебуває в комі. І тепер перед нею стоїть ще один вибір: життя або смерть? Фільм Якщо я залишусь онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Якщо я залишусь (2014) онлайн дивитися


загрузка...