Якось в Америці

Якось в Америці онлайн

Якось в Америці

Назва: Якось в Америці / Once Upon a Time in America
Рік: 1984
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Серджо Леоне
Актори: Роберт Де Ніро, Джеймс Вудс, Джо Пеші, Берт Янґ та ін.
Тривалість: 03:49:00

Короткий опис: Класичний гангстерський бойовик «Одного разу в Америці» Серджо Леоне за участю Роберта Де Ніро і Джеймса Вудса. Події фільму відбуваються відразу в трьох часових відрізках. Спогади постарілого колишнього члена гангстерської банди підлітків з бідного кварталу про своє бандитське дитинство, бутлегеровської юності і складних взаєминах із загиблими друзями. Запрошуємо дивитися Якось в Америці онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кримінальна драма режисера Серджо Леоне розповідає про становлення мафіозних угруповань у двадцяті роки минулого століття, коли жителі США насолоджувалися яскравим життям, слухаючи джаз і покурюючи сигари. Американці росли на легендах про знаменитих мільйонерів, які вибралися з убогості і запрацювали всі своєю працею.

Так, одного разу в Америці, троє безнадійних хлопців, що виросли в неблагополучних районах Нью-Йорка вирішили брати від життя все. Вони вірили у свою удачу, хитро провертали афери, прибирали зрадників і позбувалися конкурентів. Заробивши бандитськими методами статус королів злочинного світу, вони присягнулися віддати життя один за одного, адже вони стільки пройшли разом, а дружба це головне. Але з часом принципи змінюються. Фільм Якось в Америці онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3 
 

Одного разу в Америці (1984) онлайн дивитися


загрузка...