Винні зірки

Винні зірки постер

Винні зірки

Назва: Винні зірки / The Fault in Our Stars
Рік: 2014
Жанр: Драма, Мелодрама
Режисер: Джош Бун
Актори: Шейлін Вудлі, Енсел Ельгорт та ін.
Тривалість: 02:13:00

Короткий опис: Хейзел і Август – два підлітки, яких пов’язують талант до влучних дотепів, презирство до звичайного і любов, яка охоплює їх під час подорожі, куди вони відправляються. Їхні стосунки тим більше дивні, що ще один постійний супутник Хейзел – кисневий балон, а також жарти Августа про його ногу-протез. Тому що ці двоє зустрілися і закохалися один в одого, будучи членами групи підтримки хворих на рак. Запрошуємо дивитися Винні зірки онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Молода дівчина на ім’я Хейзел має жахливе захворювання – рак. Мила дівчина дуже засмучена, і, незважаючи на те, що хвороба ненадовго відступила, не відчуває ніякої радості. Так само у неї є хобі – займатися в групі підтримки. Там їй вдається зустрітися з хлопцем Августом, і вона з першого погляду і безповоротно закохується в нього. Вони вдвох неймовірно щасливі і, здається, що ніхто і ніщо не зможе перешкодити і зупинити їх, але хвороба зрідка дає про себе знати.

Хейзел і Август не падають духом і з неймовірною пристрастю вирушають у незабутню подорож. Зараз їм здається, що сенс життя все-таки існує, є, за що боротися і заради чого мріяти, радіти і просто існувати. І цей сенс можна знайти в будь-якому відрізку життя. Фільм Винні зірки онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Винні зірки (2014) онлайн дивитись


загрузка...