Вихід: Боги і царі

Вихід: Боги і царі постер

Вихід: Боги і царі

Назва: Вихід: Боги і царі / Exodus: Gods and Kings
Рік: 2014
Жанр: Драма, Бойовик
Режисер: Рідлі Скотт
Актори: Крістіан Бейл, Аарон Пол, Сіґурні Вівер та ін.
Тривалість: 02:31:00

Короткий опис: Епічна історія зі Старого Завіту, екранізація історії життя великого пророка Мойсея, людину, яка згуртувала євреїв і вивів їх до землі обітованої з Давнього Єгипту. Мойсей, роль якого грає Крістіан Бейл, з’явився на світ в неспокійні для Єгипту часи, коли фараон, який ненавидів євреїв, звелів убивати всіх єврейських новонароджених немовлят-хлопчиків. Щоб врятувати своє дитя, мати поклала Мойсея в очеретяний кошик і пустила вниз по течії Нілу, звідки його і дістала дочка фараона. Зглянувшись над дитиною, ця героїня картини взяла його в палац фараона, де він ріс на рівних з Рамзесом, майбутнім правителем Єгипту. Запрошуємо дивитися Вихід: Боги і царі онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет цього фільму розповідає історію із Старого Завіту про те, як великий пророк Мойсей визволив єврейський народ від полону. Мойсей народився в той час, коли за наказом фараона вбивали всіх хлопчиків з єврейських сімей. Мати Мойсея знайшла вихід і врятувала його. Жінка поклала дитину в очеретяну корзину і опустила по Нілу.

За іронією долі хлопчик потрапить в сім’ю того, хто тримає в рабстві його народ. Корзину знайшла донька фараона, яка взяла його до себе на виховання. Дитина росла біля Рамзеса – майбутнього фараона. Коли Мойсей виріс, він втік, а потім прийшов, щоб вивести свій народ звідси, позбавити його пут рабства. Йому сам Господь вказав цей шлях, тому він повинен виконати свою місію, він повинен вивести звідси своїх людей. Кінофільм Вихід: Боги і царі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Вихід: Боги і царі (2014) онлайн дивитись


загрузка...

Юлія Овчаренко
2018-11-20 21:28:33
Крутий сайт крутий фільм