Вибір

Вибір онлайн українською дивитися постер

Вибір

Назва: Вибір / The Choice
Рік: 2016
Жанр: Драма
Режисер: Росс Кац
Актори: Бенджамін Вокер, Тереза Палмер
Тривалість: 01:51:00

Короткий опис: Тревісу Баркеру, головному герою фільму «Вибір», можна заздрити і співчувати в рівній мірі. Паркер – абсолютно вільна людина. Його не обтяжує турбота про сім’ю, йому не терзають серце любовні переживання, оскільки відповідати Тревісу нема за кого. Є прибуткова робота, чудові друзі, риболовля, полювання, екстремальний спорт – життя вдалося. Одноманітність побуту не для нього, і на розмови про можливе одруження Паркер намагається не реагувати. Доки не з’являється одна дівчина. Запрошуємо дивитися Вибір онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дівчина, що оселилася по сусідству з Тревісом, змушена якось звернутися до нього за допомогою. І з цього вечора доля стала наполегливо зводити молодих людей. Емоційна щира Габі не відразу розгледіла під маскою самовдоволення справжній вигляд Тревіса, але поступово стає ясно: їм один без одного не жити. Тревіс навряд чи думав, що слова «Я тебе кохаю» коли-небудь стануть для нього вистражданими.

Габі потрапляє в аварію і в реанімацію. Примчавши в клініку, Тревіс розуміє, що весь величезний світ, з його неприборканою свободою, звузився до лікарняного ліжка, на якій зараз – його життя. У нього залишилася тільки одна молитва. Але чи допоможе вона? Адже в тому, що сталося з коханою, і його вина. Фільм Вибір онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Вибір (2016) онлайн українською


загрузка...