Втеча з Шоушенка

Втеча з Шоушенка онлайн

Втеча з Шоушенка

Назва: Втеча з Шоушенка / The Shawshank Redemption
Рік: 1994
Жанр: Драма
Режисер: Френк Дарабонт
Актори: Тім Роббінс, Енді Діфрейн, Морган Фрімен
Тривалість: 02:23:00
Мова: Українська
Завантажити: .avi (2.9 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Енді Дюфрейн був несправедливо засуджений за подвійне вбивство, якого не скоював, і відправлений за грати. Місцем його довічного ув’язнення став Шоушенк – легендарна в’язниця, з якої неможливо втекти. У в’язниці Енді зіштовхується з реальністю, яка раніше була йому незнайома, світом, у якому правлять лише сила і жорстокість. Він був віце-президентом великої компанії і звик керуватися голосом розуму, тому пристосуватися до нових умов надзвичайно складно. Запрошуємо всіх подивитися кінострічку Втеча з Шоушенка онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Кримінальна драма була знята в 1994 році режисером Френком Дарабонтом. Багато кінотворців переносили на кіноплівку тривожні світи Стівена Кінга, але найкраще це вдалося саме Френку Дорабонту, який створив за його мотивами справжній бестселер.

Сюжет фільму Втеча з Шоушенка розповідає про в’язницю, де свій термін відбувають ті, хто звідти вже ніколи не вийде. Молодий фінансист, ув’язнений через суддівську помилку і чорношкірий злочинець вириваються на волю. Чим вони не готові пожертвувати, щоби ​​вдихнути ковток повітря з вільних полів?

Дивно те, що від цього фільму на відміну від багатьох інших про тюрму і жорстокість виправних режимів, не віє насильством і грубими сценами. Дивитися його можна всією сім’єю разом. У цій приголомшливій кінострічці показується непереборне бажання людини вирватися з неволі, вирватися на свободу. Отож, гайда позручніше вмощуватися, щоб дивитися Втеча з Шоушенка онлайн українською та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Втеча з Шоушенка онлайн українською


Скачати фільм Втеча з Шоушенка українською: .avi (2.9 GB, torrent, Ukr)


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (7: 5.00)
Loading...