Всесвітній торговий центр

Фільм Всесвітній торговий центр (2006) онлайн дивитися українською

Всесвітній торговий центр

Назва: Всесвітній торговий центр / Вежі-близнюки / World Trade Center
Рік: 2006
Жанр: Драма
Режисер: Олівер Стоун
Актори: Ніколас Кейдж, Майкл Піна
Тривалість: 02:09:00

Опис: Сюжет драматичного фільму «Всесвітній торговий центр» режисера Олівера Стоуна заснований на реальних подіях, що сталися під час терористичного акту в Нью-Йорку 11 вересня 2001 року. У той жахливий ранок кілька офіцерів портової поліції Нью-Йорка, дізнавшись про події, що відбуваються у Вежах-близнюках, попрямували рятувати людей і надавати допомогу постраждалим усередині будівель.

Вони виконували свій обов’язок, розшукували і допомагали людям вибратися, але волею долі самі опинилися похованими під уламками будівлі. З групи поліцейських вижили лише двоє – Джон МакЛафлін і Вілл Джим. Саме вони стали останніми, кого знайшли і витягнули з-під уламків. Але той час, поки вони перебували під купами бетону та металу, цим хлопцям потрібно було вести найважливішу боротьбу в своєму житті – героїчну боротьбу за його порятунок.
Стрічка показує прості людські емоції і почуття, силу віри і надії, а також завзятість і бездоганне виконання своїх обов’язків, як рятувальників так і членів сім’ї, які допомагали шукати не тільки своїх близьких. Фільм Всесвітній торговий центр онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

vsesvitnij-torhovyj-tsentr-1 vsesvitnij-torhovyj-tsentr-2 vsesvitnij-torhovyj-tsentr-3
 

Фільм Всесвітній торговий центр (2006) онлайн українською


загрузка...