Все про Єву

Все про Єву онлайн українською

Все про Єву

Назва: Все про Єву / All About Eve
Рік: 1950
Жанр: Драма
Режисер: Джозеф Л. Манкевич
Актори: Бетті Девіс, Енн Бакстер та ін.
Тривалість: 02:18:00

Короткий опис: Щоб стати акулою шоу бізнесу, потрібно влаштуватися в свиту іншої акули і потихеньку зайняти її місце. Молода й працьовита Єва так і діє, влаштувавшись помічницею до старіючої зірку Марго Ченнінг, якій свого часу аплодував Бродвей.

Але ніхто, крім критика Аддісона Де Вітта не може навіть запідозрити в Єві честолюбну кар’єристку, а він вирішує запропонувати їй допомогу. Дівчина стає ученицею, яка у всьому намагається перевершити свого вчителя. Вона йде до своєї мети, змітаючи все на своєму шляху, адже немає в світі нікого важливіше, ніж вона сама. Запрошуємо дивитися Все про Єву онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Марго Ченнінг – одна з найвидатніших актрис. Вона домоглася надзвичайною слави, визнання, грошей. Але молодість не вічна, і настав той час, коли вона вже не така популярна як раніше. І ось одного дня, вона наймає Єву собі в помічниці. Молода, красива, працьовита дівчина виконує всі бажання артистки. Але в душі Єва мріє стати такою ж як Марго. І в цьому їй вирішує допомогти театральний критик. Він навчив дівчину майстерності гри, пояснив усі тонкощі і вона таки стала чудовою актрисою. Фільм Все про Єву онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Все про Єву (1950) онлайн українською


загрузка...