Врятування рядового Раяна

Врятування рядового Раяна онлайн

Врятування рядового Раяна

Назва: Врятування рядового Раяна / Saving Private Ryan
Рік: 1998
Жанр: Драма, Воєнний, Бойовик
Режисер: Стівен Спілберґ
Актори: Том Генкс, Беррі Пеппер, Він Дізель, Джованні Рібізі, Метт Деймон та ін.
Тривалість: 02:48:00

Короткий опис: Фільм розповідає про події Другої світової війни. Чотирьох братів відправляють на війну, троє з яких гинуть в ході бойових дій. Четвертий брат виявляється в тилу ворога. Американське командування ухвалює рішення врятувати родового Райна і повернути його додому до матері. Для цієї мети в німецький тил відправляється загін з восьми осіб, які будь-якою ціною повинні виконати поставлене перед ними завдання, але для цього їм доведеться пройти всі кола пекла, пекла війни. Запрошуємо дивитися Врятувати рядового Раяна онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Військовий фільм від одного з найталановитіших режисерів Стівена Спілберга це справжній шедевр в пам’ять про Другу світову війну, яка забрала життя близько 50 мільйонів людей по всьому світу, що стала найбільшою трагедією двадцятого сторіччя нашої ери. У цій видатній кінострічці відображені дії військ союзників, героїзм і мужність солдатів і їхніх командирів.

Сюжет фільму Врятувати рядового Райана протягом майже трьох годин розповідає про загін з восьми осіб, що отримали завдання відшукати рядового Райана, останнього з живих братів нещасної матері. Цей наказ вони отримали від верхівки командування як важливий і вкрай необхідний для виконання. Загін з восьми битих війною солдат повинні проникнути в саме пекло фронту, щоб виконати свою місію і виконати вони її мають будь-якою ціною. Фільм Врятувати рядового Раяна онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Врятувати рядового Раяна (1998) онлайн дивитися


загрузка...