Вроджена вада

Вроджена вада постер

Вроджена вада

Назва: Вроджена вада / Inherent Vice
Рік: 2014
Жанр: Драма, Комедія, Детектив
Режисер: Пол Томас Андерсон
Актори: Хоакін Фенікс, Джош Бролін, Овен Вілсон, Різ Візерспун, Бенісіо Дель Торо та ін.
Тривалість: 02:29:00
Мова: Українська

Короткий опис: Кінострічка, знята за мотивами детективного роману Томаса Пінчона, розповідає про приватного детектика Ларрі Спортелло на прізвисько Док, який захоплюється марихуаною. Головний герой береться за розслідування викрадення своєї колишньої подруги. Події відбуваються в кінці 1960-х в Лос-Анджелесі. До Ларрі приходить його колишня кохана, яка незабаром несподівано зникає разом зі своїм новим залицяльником. Розуміючи, що це зникнення має щось спільне з тими справами, що він розслідує, Ларрі вирішує розібратися в цій справі. Запрошуємо дивитися безкоштовно Вроджена вада онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Режисер цієї картини має свій авторський почерк, його витвори не одноразово удостоювалися найбільших нагород, включаючи Оскара за найкращий фільм. З нетерпінням чекаємо його нової роботи, як завжди тут зайняті чудові актори, на долю яких випало втілити незвичайних героїв. А якщо врахувати той факт, що Пол Томас Андерсон не часто радує глядачів новими роботами, і над кожним проектом копітко працює, то варто очікувати чергового шедевра.

Ми знаходимося в місті Ангелів в середині шістдесятих років. Головний герой займається приватними розслідуваннями, за гроші може виконати те, що забажає клієнт. Але як і всі представники цієї професії має свої особливості та вади, наприклад, любить вживати легкі наркотики – травичку. Фільм починає розповідь з того моменту, як його знайома вирішується його розшукати та розповісти про свій план розбагатіти. Незабаром дівчина зникає без сліду, хлопець її теж пропав, у нього були великі статки, тому необхідно з’ясувати у чому тут справа. Фільм Вроджена вада онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...