Вовк з Уолл-стріт

Вовк з Уолл-стріт онлайн дивитися українською

Вовк з Уолл-стріт

Назва: Вовк з Уолл-стріт / The Wolf of Wall Street
Рік: 2013
Жанр: Драма
Режисер: Мартін Скорсезе
Актори: Леонардо ДіКапріо, Джона Гілл, Жан Дюжарден, Метью МакКонахі
Тривалість: 03:00:00

Короткий опис: Екранізація однойменного роману Джордана Белфорта. Картина, заснована на справжніх подіях, розповідає історію успішного біржового ділка, який “робив” тисячі доларів за одну хвилину. Фінансовий успіх запаморочив йому голову – наркотики, секс, алкоголь, розгнуздані вечірки з молодими біржовими маклерами, які називали його королем.

Однак ненаситний апетит, сумнівна тактика і фатальне партнерство привели героя до крайньої межі. Історія звичайного хлопця, який пройшов шлях до мільйонера. Поки все не звалилося в безодню. Запрошуємо дивитися Вовк з Уолл-стріт онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кінострічка розповідає історію Джордана Белфорд, всесвітньо відомого біржового брокера. В основу фільму лягли його власні мемуари. Ця людина в кінці вісімдесятих років минулого сторіччя організував одну з найбільших брокерських контор.

Йому було всього лише двадцять шість років, коли він піднявся на хвилі успіху і став одним з найбагатших ділків на Уолл-стріт. Але його банківський рахунок і вплив не змогли допомогти, коли десять років по тому Белфорда звинуватили у відмиванні грошей і махінаціях з цінними паперами. Джордан був засуджений і роздавлений, до того ж, за час проведений на Уолл-стріт, він пристрастився до наркотиків і алкоголю. Але, незважаючи на біди і позбавлення волі, він знайшов у собі сили побороти згубні звички, написав пару книг і тепер вчить інших досягати успіху. Фільм Вовк з Уолл-стріт онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Вовк з Уолл-стріт (2013) онлайн українською


загрузка...