Восьма миля

Фільм Восьма миля (2002) онлайн українською дивитися

Восьма миля

Назва: Восьма миля / 8 mile
Рік: 2002
Жанр: Драма, Музика
Режисер: Кертіс Ґенсон
Актори: Емінем, Кім Бесінджер
Тривалість: 01:52:00

Опис: Фільм «Восьма миля» – драматична історія молодого репера, талановитого хлопця, який намагається домогтися успіху і визнання.

Серце техно-музики Детройт, середина дев’яностих. Білі райони і «територію чорношкірих» розділяє 8 миля – вулиця, що належить біднякам і злочинцям. Там, у старому трейлері, живе Джиммі «Кролик», його мати Стефані, п’яничка зі стажем, її незадоволений життям бойфренд і малолітня дочка. Можливостей покинути прокляту милю у Джиммі небагато – хіба що стати спортивною зіркою або королем гангстерів – але хлопчина талановитий і наполегливий.

Із групою реперів, іменованою «Три з половиною», «Кролик» виступає в місцевих хіп-хоп клубах, намагаючись обійти афроамериканських виконавців. Реп – його віддушина, сенс життя і шанс дізнатися краще життя. Заради цього Джиммі готовий за гроші безперспективно гарувати на заводі, і, репетируючи ночами, виступати на реп-змаганнях, пробиваючись до кола обраних. Однак своїми принципами, внутрішнім світом, любов’ю Джиммі «Кролик», талановитий білий репер, жертвувати не збирається. Фільм Восьма миля онлайн українською дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Восьма миля (2002) онлайн українською


загрузка...