Вона

Вона постер

Вона

Назва: Вона / Her
Рік: 2013
Жанр: Мелодрама, Драма, Фантастика
Режисер: Спайк Джонс
Актори: Хоакін Фенікс, Скарлетт Йохансон, Руні Мара, Емі Адамс, Олівія Вайлд та ін.
Тривалість: 02:06:00

Короткий опис: До пори до часу письменник Теодор був дуже самотній. Поки несподіваним чином нудне життя героя не змінила технологічна новинка – недавно їм придбана операційна система. Ця розробка була створена спеціально для того, щоб виконувати команди користувача. Натхненний уважним до себе ставленням з боку комп’ютерної системи, герой фільму починає з подивом помічати, що закохується в свій комп’ютер. Запрошуємо дивитися фільм Вона онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Молодий письменник Теодор Туомблі дуже важко переживає розлучення з коханою жінкою Кетрін, з якою прожив багато щасливих років разом. Вона була з ним поруч з самого дитинства: вони разом росли, разом долали безліч перешкод, разом вирішували проблеми, разом раділи у щасливі моменти життя, але все це безповоротно пішло.

Теодор відчуває глибоку депресію, з якої його намагаються вивести рідні та друзі, знайомлячи його з милими, симпатичними дівчатами. Але Тео ще не готовий до нових стосунків. Однак, покупка новітньої операційної системи зі штучним інтелектом, максимально наближеним до людського, кардинально змінює життя Тео. Щоденне спілкування з Самантою дозволяє чоловікові отямитися, знову почати жити, будувати плани на майбутнє і навіть посміхатися. Незабаром Тео починає відчувати почуття до Саманти, але вона всього лише операційна система, а не людина. Фільм Вона онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Вона (2013) онлайн українською


загрузка...