Вогні великого міста

Вогні великого міста онлайн

Вогні великого міста

Назва: Вогні великого міста / City lights
Рік: 1931
Жанр: Комедія, Драма
Режисер: Чарлі Чаплін
Актори: Чарлі Чаплін, Вірджинія Черрілл
Тривалість: 01:27:00
Мова: жестів

Короткий опис: Німа комедійна драма від геніального режисера, сценариста , актора Чарльза Чапліна. Бродяга, самотньо тиняючись величезним містом, зустрічає красиву дівчину, що торгує квітами на вулиці, і незабаром розуміє, що вона сліпа. Дізнавшись про те, що дівчині може допомогти операція, бродяга вирішує знайти для цих цілей кошти. Несподівано доля дарує йому зустріч з п’яним і тому щедрим мільйонером – він дає йому гроші. Протверезівши, благодійник забуває про добровільний подарунок і заявляє про крадіжку. Бурлаку забирають до в’язниці. Запрошуємо дивитися Вогні великого міста онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Комедійна мелодрама була знята великим Чарлі Чапліном, який також виконав головну роль у фільмі, в закінченні цілої епохи німого кіно. Сюжет кінострічки розповідає красиву історію кохання жебрака і милої сліпої дівчині. Одного разу Бродяга зустрічає симпатичну, але нікому не потрібну, самотню, як і він сам дівчину-квіткарку.

Вона приймає його за мільйонера і дарує квітку, але випадково упускає його і не може знайти. Бродяга розуміє, що дівчина сліпа і всіляко намагається знайти гроші для операції, яка допоможе повернути зір прекрасній квіткарці. Доля допомагає йому в цій нелегкій і добрій справі, але на його шляху також зустрічаються деякі труднощі. Фільм Вогні великого міста онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Вогні великого міста (1931) онлайн дивитися


загрузка...