Вогні великого міста

Вогні великого міста онлайн

Вогні великого міста

Назва: Вогні великого міста / City lights
Рік: 1931
Жанр: Комедія, Драма
Режисер: Чарлі Чаплін
Актори: Чарлі Чаплін, Вірджинія Черрілл та ін.
Тривалість: 01:26:00
Мова: жестів

Короткий опис: Німа комедійна драма від геніального режисера, сценариста , актора Чарльза Чапліна. Бродяга, самотньо тиняючись величезним містом, зустрічає красиву дівчину, що торгує квітами на вулиці, і незабаром розуміє, що вона сліпа. Дізнавшись про те, що дівчині може допомогти операція, бродяга вирішує знайти для цих цілей кошти. Несподівано доля дарує йому зустріч з п’яним і тому щедрим мільйонером – він дає йому гроші. Протверезівши, благодійник забуває про добровільний подарунок і заявляє про крадіжку. Бурлаку забирають до в’язниці. Запрошуємо на безкоштовний перегляд фільму “Вогні великого міста” онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Комедійна мелодрама була знята великим Чарлі Чапліном, який також виконав головну роль у фільмі, в закінченні цілої епохи німого кіно. Сюжет кінострічки розповідає красиву історію кохання жебрака і милої сліпої дівчині. Одного разу Бродяга зустрічає симпатичну, але нікому не потрібну, самотню, як і він сам дівчину-квіткарку.

Вона приймає його за мільйонера і дарує квітку, але випадково упускає його і не може знайти. Бродяга розуміє, що дівчина сліпа і всіляко намагається знайти гроші для операції, яка допоможе повернути зір прекрасній квіткарці. Доля допомагає йому в цій нелегкій і добрій справі, але на його шляху також зустрічаються деякі труднощі. Фільм “Вогні великого міста” онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...