Вісім з половиною

Вісім з половиною постер

Вісім з половиною

Назва: Вісім з половиною / 8 ½
Рік: 1963
Жанр: Драма
Режисер: Федеріко Фелліні
Актори: Марчелло Мастроянні, Клаудія Кардинале, Сандра Міло, Анук Еме та ін.
Тривалість: 02:19:00
Мова: Українська

Короткий опис: Коли людина знаходиться на вершині творчої кар’єри, всі навколишні пред’являють до нього завищені вимоги, адже не дарма його вважають зіркою.

Кінострічка в 1964 році отримала дві премії “Оскар”, Гран-прі Московського міжнародного кінофестивалю, а також безліч інших нагород і номінацій. Запрошуємо на перегляд фільму Вісім з половиною онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Художній фільм видатного режисера Федеріко Фелліні розповідає про самого режисера, тобто він зняв кінофільм про себе самого. У сюжеті режисер Гвідо Анселмо задумав зняти картину про порятунок людства після ядерної катастрофи. Його попередні роботи були успішні і продюсери покладають на нього великі надії.

Процес почався: актори пройшли проби, декорації готові, але Гвідо відчуває творчу кризу. Він не присвячує практично нікого в свою ідею, лише глядач може спостерігати весь процес роботи вникаючи в задум режисера, бачачи його терзання, пошуки і гру уяви. Ця кінострічка – це шлях режисера від початкового тупика до сюжету з новаторським поглядом на кіно того часу, це можна сказати, вивернутий назовні внутрішній світ режисера. Фільм Вісім з половиною онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...