Вічне сяйво чистого розуму

Вічне сяйво чистого розуму онлайн

Вічне сяйво чистого розуму

Назва: Вічне сяйво чистого розуму / Eternal Sunshine Of The Spotless Mind
Рік: 2004
Жанр: Драма, Фантастика
Режисер: Мішель Ґондрі
Актори: Джим Керрі, Кейт Вінслет, Елайджа Вуд, Кірстен Данст та ін.
Тривалість: 01:48:00

Короткий опис: Романтична драма з елементами фантастики від режисера Мішеля Гондрі. Оригінальна назва фільму взято з поеми «Елоїза Абеляру» відомого англійського поета Олександра Поупа. Джоел Беріш – невпевнений закомплексований чоловік, що живе у своєму власному світі. Доля послала йому зустріч з дівчиною, Клементиною Крушанскі. Їх тягне одне до одного – вони схожі один на одного – ті ж комплекси, страхи, невдачі і почуття глобальної незадоволеності цим життям. Запрошуємо дивитися Вічне сяйво чистого розуму онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Чи можливо стерти пам’ять і видалити з серця почуття? Багато людей замислюються про таке і навіть іноді бажають, щоб це стало можливим. У цій кінострічці героям випадає шанс скористатися унікальним винаходом, який стирає ті спогади, від яких клієнт забажає позбутися.

Відносини Джоеля і Клементини стають дуже важкими і нестерпними. Вони розлучаються, а Клементина і зовсім вирішує видалити всі спогади про колишнього коханого. Дізнавшись про цей вчинок, Джоель теж вирішує викинути з голови всі спогади, однак, заглянувши в себе він розуміє, що ще любить Клементину, що зберігає ніжні моменти їхніх зустрічей і хоче бути тільки з нею. Але чи можливо зупинити це безумство? Фільм Вічне сяйво чистого розуму онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Вічне сяйво чистого розуму (2004) онлайн дивитись


загрузка...