Великий диктатор

Великий диктатор онлайн

Великий диктатор

Назва: Великий диктатор / The Great Dictator
Рік: 1940
Жанр: Комедія, Драма
Режисер: Чарлі Чаплін
Актори: Чарлі Чаплін, Джек Оукі та ін.
Тривалість: 02:06:00

Короткий опис: Кінострічка є першою повністю озвученими фільмом Чарльза Чапліна. За сюжетом йому відводиться грати одночасно дві ролі. Одна роль розкриває нещадного диктатора Гінкеля, загримованого в образ Гітлера, а в іншій Чапліну доводиться грати єврея, працюючого перукарем, який дуже схожий за зовнішностю на диктатора. Після виходу цієї картини, вона була спрямована на перегляд Гітлеру. Дізнавшись про це, Чарльз Чаплін сказав, що багато чого віддав би, щоб дізнатися, думку Гітлера про його роботу. Запрошуємо дивитися Великий диктатор онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дії комедійного фільму починаються в період Першої Світової війни. Молодий єврейський цирульник змушений битися на війні за свою державу Томанію. Він рятує життя льотчику Шульцу, але сам потрапляє до лікарні, де проводить двадцять років у комі.

Війна давно закінчилася, пройшли довгі роки і все дуже сильно змінилося, країною керує великий диктатор Аденоїд Хінкель, який ненавидить євреїв і як дві краплі води схожий на цирульника. У той час, як Хінкель планує завоювати весь світ, цирульник знайомиться з чарівною дівчиною Ханною. Разом вони потрапляють у вир неймовірних подій, які призведуть до того, що двійники поміняються місцями.

Великий диктатор став першим повністю звуковим фільмом Чарлі Чапліна і був досить добре прийнятий критиками, але викликав масу неоднозначних думок і суперечок з приводу сатири над нацизмом. Фільм Великий диктатор онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Великий диктатор (1940) онлайн українською


загрузка...