Великі очі

Великі очі постер

Великі очі

Назва: Великі очі / Big Eyes
Рік: 2014
Жанр: Драма
Режисер: Тім Бартон
Актори: Емі Адамс, Крістоф Вальц
Тривалість: 01:46:00

Короткий опис: Фільм заснований на реальних подіях і присвячений історії життя американської художниці Маргарет Кін. Події кінострічки розгортаються в 1950-і роки, коли до Маргарет, яка малювала незвичайні полотна – великооких жінок, дітей і звірів, – прийшли успіх і визнання.

Разом із визнанням у життя Маргарет і її чоловіка Волтера увійшло і фінансове благополуччя – роботи оригінальної художниці добре розкуповувалися. Трохи пізніше це стало причиною великих юридичних проблем – чоловік Маргарет, після їх розриву в 1960-і роки, заявив про свої права на її картини. Запрошуємо дивитися Великі очі онлайн на нашому сайт КіноНаХаті.

Повний опис
На екрани виходить нове творіння чудового Тіма Бартона. У центрі сюжету цього драматичного фільму знаходиться художниця по імені Маргарет Кін, яка була знаменита, дякуючи своїм чудовим картинам. У всіх її персонажів на картинах були дуже великі очі, і за рахунок цього, художниця змогла прославитися. Але перед тим як добится таких висот, Маргарет зі своїм чоловіком Волтером домовилася, що він від його імені буде виставляти її роботи. Коли успіх захлиснув сімейство Кін, у головних героїв почалися конфлікти на ґрунті автроскіх прав і це привело до важкого розводу між Маргарет і Уолтером. У підсумку Маргарет з ним розлучилася і вступила в ряди феміністського руху, який набрав великі обороти в той час.

Примітно, що головні ролі в стрічці виконали Емі Адамс і Крістоф Вальц. Настільки чудовий акторський дует також не можна залишити без уваги. Крістоф Вальц – фахівець, який має у своєму арсеналі вже дві премії Оскар, і зупинятися він явно не збирається. Швидше за все, стрічка вийде направду блискучою і дуже цікавою. Залишається лише трохи почекати, адже прем’єра призначена вже на початок січня 2015 року. Фільм Великі очі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Великі очі (2014) онлайн українською


загрузка...