Велика втеча

Фільм Велика втеча (1963) онлайн дивитися українською

Велика втеча

Назва: Велика втеча / The Great Escape
Рік: 1963
Жанр: Драма, Воєнний
Режисер: Джон Стьорджес
Актори: Стів МакКвін, Джеймс Ґарнер, Джеймс Кобурн та ін.
Тривалість: 02:52:00

Короткий опис: Друга Світова Війна. Для британських, канадських і американських військових побудований спеціальний табір з підвищеним ступенем безпеки. Саме сюди переводять британського майора авіації ВПС Роджера Бартлетта, який разом з іншими 250 ув’язненими в той же день починає рити тунель. Стрічка знята за мотивами однойменної книги письменника Пола Брікхілла, яка, в свою чергу заснована на реальних подіях. Запрошуємо дивитися Велика втеча онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Дія історичної драми відбувається в часи Другої світової війни. Багатьом військовополоненим вдавалася втікати з таборів і не один раз. Якраз для таких професійних втікачів німці побудували новий, з більшою охороною і більш закритий табір Люфтваффе. У цьому таборі виявився майор авіації ВПС Великобританії Роджер Бартлетт, який відразу ж організовує нову втечу. Для цього він задіє 250 ув’язнених, які охоче допомагають в надії на успішний втечу.

Правда, здійснити велику втечу це всього лише пів справи, далі втікачам знадобиться одяг та нові документи, без яких їх чекає повернення в табір або смерть. Ув’язнені посилено намагаються роздобути все необхідне, риють кілька тунелів через які будуть бігти, а також вимотують охорону, щоб та втратила пильність. Така робота вимагає складеної команди, великої витримки і віри в свої сили. Чи вдасться військовополоненим вчинити масову втечу? Фільм Велика втеча онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Велика втеча (1963) онлайн дивитись


загрузка...