Вбити пересмішника

Вбити пересмішника онлайн

Вбити пересмішника

Назва: Вбити пересмішника / To Kill a Mockingbird
Рік: 1962
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Роберт Маліган
Актори: Ґреґорі Пек, Мері Бедам
Тривалість: 02:09:00

Короткий опис: Драматичний фільм, екранізований за однойменним романом американської письменниці Лі Харпер. Американський інститут кіно і телебачення у 2006 році присвоїв кінокартині 2 місце у списку “найбільш видатних фільмів усіх часів”. Атікус Фінч – успішний юрист з Алабами, самотужки виховує двох дітей. Під час Великої Депресії, коли люди озлоблені, і загострюється расова ненависть, Фінч взявся захищати афроамериканця, звинуваченого за помилковим наклепи в згвалтуванні. Фільм був дуже високо оцінений кінокритиками, кінострічка отримала 11 нагород, серед яких 3 премії “Оскар”, 3 премії “Золотий Глобус” і нагорода Гарі Купера на Каннському кінофестивалі. Запрошуємо дивитися Вбити пересмішника онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Фільм, який увійшов в класичну відеотеку, розповідає про юриста, який проживає в Алабамі з двома дітьми. Він – батько-одинак ​​і виховує своїх дітей без матері. Цей фільм розповідає не тільки про те, як розвинені на Півдні расові забобони, але і про те, як з дитячого казкового світу доводиться переходити в зовсім інший світ підлітків. Світ, де потроху з’являються нерівність і взаємовиручка, милосердя, співчуття, справедливість і благородство.

Під час економічної депресії, у світі фанатичності і ненависті, юрист з Алабами повинен захистити негра, якому пред’явлені помилкові звинувачення у згвалтуванні. Непросто це буде зробити тихому інтелігентному юристу. Фільм Вбити пересмішника онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Вбити пересмішника (1962) онлайн українською


загрузка...