Уна

Фільм Уна (2016) онлайн дивитися українською

Уна

Назва: Уна / Una
Рік: 2016
Жанр: Драма, Трилер
Режисер: Бенедикт Ендрюс
Актори: Руні Мара, Бен Мендельсон, Різ Ахмед
Тривалість: 01:34:00

Короткий опис: Фільм «Уна» розповідає про те, як п’ятнадцять років тому юна Уна Спенсер (Руні Мара) втекла з дому разом з дорослим чоловіком на ім’я Рей (Бен Мендельсон), який розбестив дівчину і згодом відсидів тюремний термін за свій злочин. Через роки Уна випадково натикається на фотографію Рея в журналі і вирішує знайти його. Їхня несподівана зустріч повертає до життя давно поховані спогади і піднімає нові питання, які ставлять під загрозу тихе і стабільне існування Рея.

Драматична стрічка Бенедикта Ендрюса заснована на п’єсі «Чорний дрізд» Девіда Герроуера, який також виступив як сценарист фільму. Стрічка пропонує глядачеві поглянути на надзвичайно руйнівну форму любові і відповісти на питання: чи можливо спокутувати провину за скоєні колись помилки? Запрошуємо дивитися фільм Уна онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Коли героїні фільму було лише 13 років, вона втекла з сусідом Рейем – дорослим чоловіком, у якого закохалася. Педофіл не ґвалтував Уну, він її спокусив. Злочинця все ж спіймали, а дитину повернули батькам. Тільки моральні травми Уни не загоїлися до сих пір.

Збоченець Рей відсидів визначений термін і почав будувати життя з чистого аркуша. Він переїхав, змінив ім’я, влаштувався на хорошу роботу і одружився. Ніхто з оточення педофіла не підозрює, що перед ними за людина.

Уна з’являється на роботі у Рея і вимагає відвертої розмови. Вона вже не така наївна, але все ще не до кінця розібралася в собі і шукає чи то спокою, то чи помсти. Рей же намагається не дати дівчині зруйнувати його справжнє благополуччя. Він знову починає переконувати її, тиснути морально, доводячи, що не був злочинцем, а просто помилився. Так до чого ж прийде спроба Уни поставити крапку в найбільшому потрясінні минулого? І яка буде ціна за це для обох? Фільм Уна онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Уна (2016) онлайн українською


загрузка...