Тюльпанова лихоманка

Тюльпанова лихоманка онлайн дивитися

Тюльпанова лихоманка

Назва: Тюльпанова лихоманка / Tulip Fever
Рік: 2017
Жанр: Драма, Мелодрама
Режисер: Джастін Чадвік
Актори: Алісія Вікандер, Дейн ДеХаан, Крістоф Вальц, Кара Делевінь, Зак Ґаліфіанакіс
Тривалість: 01:45:00

Короткий опис: Фільм «Тюльпанова лихоманка» розповідає романтичну історія, що відбувається у Нідерландах XVII столітті. Костюмна драма розповідає про кохання художника і заміжньої дівчини.

Молодий талановитий живописець отримує замовлення – чоловік просить написати портрет його красуні-дружини. Спільні сесії переростають у щось більш серйозне – герої однойменного роману Дебори Моггач кидаються у вир романтичних почуттів. Бажаючи забезпечити своє майбутнє, закохані вирішують інвестувати гроші в досить ризикований бізнес. Вони вірять, що тюльпани лихоманка, що захлеснула країну, і небувалий сплеск інтересу на цибулини квітів допоможуть їм уникнути злиднів і почати нове життя. Запрошуємо дивитися Тюльпанова лихоманка онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Картина знята за однойменним романом Дебори Моггак. У XVII столітті в Нідерландах розігрується справжній тюльпамний бум. У цей же час молода красуня Софія проти власного бажання виходить заміж за зовсім немолодого багатія Корнеліса. Щоб увічнити красу своєї чарівної дружини в портреті, Корнеліс запрошує у свій будинок художника Жана. Між Софією і Жаном одразу спалахують почуття, про що починає здогадуватися чоловік. Закохані спланували відчайдушну авантюру, щоб назавжди залишитися разом.

Британо-американський драматичний фільм режисера Джастіна Чадвіка переносить глядача у часи суворих звичаїв і відчайдушних вчинків. Оскароносний акторський склад у повній мірі передав на екрані весь шарм і антураж Амстердама того часу. Фільм Тюльпанова лихоманка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Тюльпанова лихоманка (2017) онлайн українською


загрузка...