Цілісно-металева оболонка

Цілісно-металева оболонка онлайн

Цілісно-металева оболонка

Назва: Цілісно-металева оболонка / Full Metal Jacket
Рік: 1987
Жанр: Драма, Воєнний
Режисер: Стенлі Кубрик
Актори: Метью Модайн, Адам Болдуін
Тривалість: 01:57:00

Короткий опис: Йде війна США і В’єтнаму. На базу морських піхотинців в Південній Кароліні перебувають новобранці, щоб підготуватися до вбивств і психологічного дискомфорту. Процесом перетворення домашніх хлопчиків у воїнів займається жорстокий сержант Хартман. Фільм Стенлі Кубрика («Механічний апельсин») заснований на книзі «Старики» Густава Хесфорд. Р. Ермі  – не професійний актор, а колишній інструктор з бойової підготовки, і спочатку він повинен був бути присутнім на зйомках в якості консультанта. Але Кубрику так сподобався його характер і специфічні лайки, що він запросив на роль Хартмана. Запрошуємо дивитися Цілісно-металева оболонка онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Військова драма режисера Стенлі Кубрика розповідає про підготовку юних хлопців до війни з В’єтнамом. Дії фільму починаються на навчальній база морської піхоти США, де прибулі новобранці проходять сувору підготовку. Ще вчора прості хлопці розважалися, жили комфортним і спокійним життям з батьками, а сьогодні вони опиняються в справжньому пеклі.

Підготовкою новобранців займається старший інструктор з бойової підготовки Хартман, який пройшов Іводзіму. Його завдання зробити з солдатів натреновані машини для вбивства і показати, що армія – це не місце для відпочинку. У ході жорстокої військової підготовки хлопці змушені вести боротьбу за виживання, проходячи виснажливі тренування. Подальші події кінострічки відбуваються після дванадцяти тижнів військової муштри.

Ідеальні вбивці відправляються до В’єтнаму, де солдати повинні боротися з ворогами не зрозуміло за які ідеологічні переконання. Про це думають всі хлопці, але ніхто не говорить про це в слух. Вони ведуть боротьбу і вбивають вузькооких без особливої ​​складності, адже вони пройшли вогонь, воду і мідні труби. На війні виявилося навіть легше, ніж на учебці, хлопці не жалкують про втрати у своїх лавах, адже ідеальні солдати нічого не відчувають, ні про що не переживають і практично не думають. Фільм Цілісно-металева оболонка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Цілісно-металева оболонка (1987) онлайн українською


загрузка...