Трамбо

Трамбо онлайн українською

Трамбо

Назва: Трамбо / Trumbo
Рік: 2015
Жанр: Драма, Біографія
Режисер: Джей Роуч
Актори: Брайан Кренстон, Дайан Лейн
Тривалість: 02:05:00

Короткий опис: Фільм «Трамбо» розповідає захопливу історію про голлівудського сценариста Далтона Трамбо. Його успішній в 1940-і роки кар’єрі приходить кінець, коли його і деяких інших його соратників по цеху вносять до чорного списку через їхні політичні погляди.

Кінострічка веде мову про його боротьбу з американськими босами і студіями під час війни зі свободою слова, яка зачепила всіх в Голлівуді – від Хедден Хоппер і Джона Вейна до Кірка Дугласа і Отто Премінгер. Запрошуємо дивитися фільм Трамбо онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Протягом багатьох років сценарист відомий Далтон Трамбо мав успіх у своїх сучасників, але в підсумку опинився за бортом Голлівуду.

Усе почалося з того, що чоловік вирішив зняти фільм, який докладно розповідає про комуністичний лад в СРСР. Далтон всього лише збирався повідомити своїх сучасників, що в державах буває й інший підхід до влади. Але саме це бажання і зіграло з чоловіком злий жарт – він впав в немилість конгресменів, які побачили в його новій роботі загрозу американській демократії. Одного разу герой особисто дізнався про реальне існування чорного списку «Hollywood 10», у який потрапляли всі неугодні владі режисери, які знімають «антидержавне» кіно. Але чоловіка зовсім не збентежили ті перепони, які йому ставили численні чиновники. Однак завзятість Трамбо ледь не доводить його до в’язниці. У результаті Далтон отримує підтримку від людей, яких раніше вважав своїми особистими ворогами. Фільм Трамбо онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Трамбо (2015) онлайн українською


загрузка...