Світло між двох океанів

Світло між двох океанів онлайн українською

Світло між двох океанів

Назва: Світло між двох океанів / The Light Between Oceans
Рік: 2016
Жанр: Драма
Режисер: Дерек Сіенфренс
Актори: Алісія Вікандер, Майкл Фассбендер
Тривалість: 02:13:00

Короткий опис: Екранізація роману письменниці М. Л. Стедман. Романтична драма про подружню пару, яка зіткнулася з нелегким моральним вибором.

Том Шерборн після участі у Першій світовій оселився разом з дружиною на відокремленому острівці біля узбережжя Західної Австралії, ставши доглядачем маяка. Їхній союз затьмарює лише те, що у них немає дітей. І ось одного разу в човні, що прибився до берега, герої знаходять крихітну дівчинку. Бажання залишити дитину виявляється сильнішим за голос розуму, який говорить про те, що у дитини десь може бути сім’я. Наслідки цього кроку ще відгукнуться в їхньому житті. Запрошуємо дивитися Світло між двох океанів онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Події фільму розкажуть про те, як на початку двадцятого століття, відразу ж після завершення Першої Світової війни, працівник маяка і його вірна дружина зіткнулися зі складним вибором, наслідки якого проявлять себе безжально.Живе подружжя недалеко від узбережжя Австралії, на території невеликого острова. Тут майже немає людей, що дозволяє панувати тиші і спокою. У такому райському куточку подружній парі не вистачає лише первістка, якого вони ніяк не можуть завести.

Чоловік працює на маяку, а тому кожен день обходить всю берегову лінію. Одного разу подружжя побачило біля берега човен, у якому знайшло маленьку дитину. Вони усвідомлюють, що це шанс стати батьками, а тому залишають дитину собі. Подружня пара вважає, що правильно буде говорити всім, що це їхнє рідне маля. Ретельно приховуючи істину, подружжя радіє появі в їхній сім’ї дитини. Через деякий час головні герої стануть свідками жахливих подій, які змусять їх пошкодувати про скоєне. Фільм Світло між двох океанів онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Світло між двох океанів (2016) онлайн українською


загрузка...